Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2569
Stary 09.03.2014, 10:24
Śmieszą mnie te wszystkie organizacje kibicowskie. Niby dorośli, niby wielcy chuligani, chcą by traktowani poważnie, a zachowują się jak dzieci. Jak coś nie idzie po ich myśli to strzelają focha i rozpierdalają zabawki.
A jak coś się stanie to nie ma nikogo żeby wziął odpowiedzialność na klatę - zawsze to działanie sił wyższych albo prowokacja kogoś tam. Zawsze. Dziecinada i tyle.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 09.03.2014 o godz. 10:26.
Odpowiedz cytując