Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 09.03.2014, 10:19
arti napisał(a):Wyświetl post
Miały być kłopoty bogactwa i x reprezentantów już najbliższego lata, a potem zaciskanie pasa przez cały 2014, a pewnie wkrótce będzie następna porcja bajek.
Top 8 już mamy tylko co dalej - teraz i w rundzie finałowej)?
Jak to co? Skończmy sobie grzecznie na 5/6 miejscu, wszyscy w klubie powiedzą przecież ze "takie były zalozenia". W lecie jak zwykle wywiad z Bednarzem i teksty o zaciskania pasa do tego paru zawodnikow odejdzie i za rok powtórka z rozrywki. Do takiej rzeczywistości należy się przyzwyczajać i nie traktować jej jako czegoś przejściowego...
Odpowiedz cytując