Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2567
Stary 09.03.2014, 10:04
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Zapomnijcie o tej złotówce od biletu, zapomnijcie nawet, że dostaniecie 10 groszy od biletu. W tej chwili SKWK zachowuje sie jak terroryści, wymuszając tą złotówke rzucajac racami na boisko a każdy przecież wie, że z terrorystami się nie negocjuje. Porównanie z dupy ale trafne niestety, bo jakim trzeba być idiotą żeby rzucać racami zza stadionu, przecież jakby to kogoś trafiło w głowę to ja nie chcę myśleć co by się mogło stać. Ja na miejscu klubu dalej bym zamknął C na nastepny mecz, mimo że sam bym nie wszedł, ale wole być w domu niż stać i identyfikować się z debilami. Dawno nie byłem tak wkur....ny na SKWK, jak dzieci dosłownie, nie dostane lizaka to zacznę krzyczeć na cały sklep żeby zwrócić na siebie uwagę.

Będąc kibicem z sektora C nie utożsamiasz się z zasadami tam panującymi przesiąć się na sektor rodzinny. Nikt po Tobie nie będzie płakał. Dla mnie możesz się przestać identyfikować z Wisłą
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując