silver03 napisał(a):

|
Problem z nim polega na tym, że działa zbyt pragmatycznie. Jak sobie wyliczy, że za race/lub inne złamanie regulaminu klub zapłaci X zł, a bardziej finansowo by już się opłacało zamknąć stadion bo strata w budżecie mniejsza, to on poprosi o zamknięcie stadionu. Brutalne, ale prawdziwe.
|
Bo to debil jest i tyle.
Jeśli nie ma pojęcia dla kogo się gra to niech zabiera tą swoją dziurę budżetową i łata sobie ją u większych jeleni.
Gdzie Jacek tam i jego dziura, może jak by go kopnąć z klubu to dziura tez sobie pójdzie.