Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2562
Stary 09.03.2014, 02:55
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Problem z nim polega na tym, że działa zbyt pragmatycznie. Jak sobie wyliczy, że za race/lub inne złamanie regulaminu klub zapłaci X zł, a bardziej finansowo by już się opłacało zamknąć stadion bo strata w budżecie mniejsza, to on poprosi o zamknięcie stadionu. Brutalne, ale prawdziwe.
Bo to debil jest i tyle.

Jeśli nie ma pojęcia dla kogo się gra to niech zabiera tą swoją dziurę budżetową i łata sobie ją u większych jeleni.

Gdzie Jacek tam i jego dziura, może jak by go kopnąć z klubu to dziura tez sobie pójdzie.
Odpowiedz cytując