Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 09.03.2014, 01:11
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Haha ha.
Wina prezesa, że się nie wywiązał z umowy.
W SKWK rządzą poważni ludzie którzy nie dadzą z siebie robić idiotów.

Tak więc można się było spodziewać, że gniew Boży będzie potężny.

Bednarz ponoć zastanawia się nad zamknięciem stadionu. Kiedy wreszcie zrozumie, że jestesmy integralną czescia tego klubu?

Chciał być mądrzejszy od radia a tutaj taki psikus rodem z Turcji. Brawo!
Nie wiem czy te spadające świecidełka były wstanie zrobić komuś krzywdę - nie znam się na tym. Natomiast jeśli tego więcej poleciałby w tłum to ludzie mogliby sobie zrobić krzywdę nie z faktu że dostaną racą tylko z chęci uniknięcia tego. Z reguły jest zabawnie i fajnie... do momentu kiedy komuś się coś stanie, a refleksja przychodzi dopiero potem.



Mecz trzeba przyznać, że przegrany zasłużenie. Chociaż można było go zremisować. Myślę że Paweł optymalnie dysponowany skończyłby tą akcje gdzie trzeba było dobić piłkę. Tam nie było jeszcze spalonego. Dopiero kiedy Stilić głową skierował piłkę do siatki był offside.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 09.03.2014 o godz. 01:22.
Odpowiedz cytując