Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 09.03.2014, 00:51
Wąska kadra - dzisiejszy mecz pokazał ile daje Głowa. Paradoksalnie nie chodzi tu o Nalepę, ale o grę Bunozy bez Arka na środku obrony. Kuświk czy Jankowski nie robili sobie z niego nic.

Bardzo nie podoba mi się zestawienie pomocy : Chrapek-Stjepanovic/Dudka - Garguła - Stilic - Guerrier.
Zdecydowanie lepiej z Sarkim to się ogląda. Albo spróbować Donalda wpuszczać z ławki? Coś tu trzeba wymyślić.

Trudno porażka u siebie też musiała kiedyś przyjść. Teraz z 5 spotkań mamy 3 cięższe i 2 na zasadzie must 3pkt (Widzew i Podbeskidzie). Z Legią, Zawiszą i Lubinem łącznie każdy wynik powyżej 4 punktów będzie sukcesem.

Zakładając realistyczny (ani optymistyczny, ani pesymistyczny) wariant zdobycia 10 punktów w pozostałych meczach myślę, że będzie duże prawdopodobieństwo awansu do pierwszej ósemki w czołowej czwórce, co byłoby dobrą wyjściową pozycją do walki o europejskie puchary. Na tytuł szanse po punkcie w ostatnich dwóch meczach niestety dramatycznie zmalały.
Odpowiedz cytując