adam_09 napisał(a):

|
Co to ma znaczyć, że przerzuca on całkowitą odpowiedzialność za bezpieczeństwo imprezy masowej na SKWK, które chce wyłącznie 1 zł od biletu, które później wyda na cele statutowe ? On siebie słyszy, czy z ch..jem na łby się pozamieniał ? Albo sam pójdzie do wojewody żeby nam stadion zamknął ?! Ja chyba k...a śnie. On jest prezesem naszego klubu Wisły Kraków ? Za takie podejście do zarządzanego przez siebie przedsiębiorstwa jakbym był właścicielem klubu to od jutra gość szukałby nowej pracy.
|
Problem z nim polega na tym, że działa zbyt pragmatycznie. Jak sobie wyliczy, że za race/lub inne złamanie regulaminu klub zapłaci X zł, a bardziej finansowo by już się opłacało zamknąć stadion bo strata w budżecie mniejsza, to on poprosi o zamknięcie stadionu. Brutalne, ale prawdziwe.