|
Zagralismy z Ruchem po prostu jak Polska reprezentacja ze Szkocja pilka sie nie kleiła, odskakiwała Naszym natomiast goscie przycisneli i były problemy nie mogł nikt uspokoic tyłu (widoczny brak Głowackiego) wiec i z przodu było zle kiedys musielismy przegrac na własnym stadionie dopiero pierwsza porazka a sie kibice na R22 od tego odzwyczaili
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 09.03.2014 o godz. 00:47.
|