|
Takie działa o marną złotówkę od biletu... Wiem Bednarz jest .....m bo nie wywiązał się ze słownej umowy, ale żeby działać przez to na szkodę klubu... tego nie rozumiem. Zresztą JB jest chyba na tyle dorosłą osobą, że prędzej trafiłyby do niego (wcześniej lub później) bardziej normalne argumenty, niż robienie na złość "jemu". A to, że Bednarz chce wojować... sorry ale póki co wygląda to na odwrót. Niestety mam przeczucie, że cała ta "wojenka" będzie wyglądała jak starcie dwójki małych dzieci, nie będą chciały się dogadać, tylko będą sobie wzajemnie uprzykrzać coraz bardziej życie, brakuje tylko tu dorosłej osoby, która trzepnęła by jednego i drugiego mocno po dupie na opamiętanie.
|