Wyświetl pojedynczy post
bob to ja
Senior Member
 
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 08.03.2014, 23:59
Już jeden temat zdominowaliście swoimi dziecinnymi kłótniami http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7417 nie zaśmiecajcie kolejnego tematu, bo niedługo o niczym innym nie będzie się dało przeczytać.
Co do meczu. Martwi kompletny brak schematów drugiej linii Garguła, Stilić, Chrapek, każdy z osobna to jak na naszą ligę świetni piłkarze. Niestety razem nie potrafią na razie stworzyć maszynki, która dominowała by nad przeciwnikiem. Osobna sprawa to Donald, który ewidentnie obniżył loty. I te jego wślizgi, które przyprawiają mnie o stan przedzawałowy. Stawiam dolara przeciwko orzechom, że w tym sezonie złapie czerwoną.
Odpowiedz cytując