Mario Nh napisał(a):

Trzeba być nie z tego świata żeby nie rozumieć czym się kierujemy.
Rozumiem jeszcze, że jakieś janusze z Bełchatowa mogą się tak wypowiadać ale że kibice Wisły?
Wojna bracia! Przygotujcie się na długą wojnę.
|
A że tak zapytam, z kim i o co chcesz wojować
