Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2550
Stary 08.03.2014, 23:54
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Trzeba być nie z tego świata żeby nie rozumieć czym się kierujemy.

Rozumiem jeszcze, że jakieś janusze z Bełchatowa mogą się tak wypowiadać ale że kibice Wisły?
Wojna bracia! Przygotujcie się na długą wojnę.
A że tak zapytam, z kim i o co chcesz wojować
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując