Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2548
Stary 08.03.2014, 23:38
Trzeba być nie z tego świata żeby nie rozumieć czym się kierujemy.

Rozumiem jeszcze, że jakieś janusze z Bełchatowa mogą się tak wypowiadać ale że kibice Wisły?
Wojna bracia! Przygotujcie się na długą wojnę.
Odpowiedz cytując