silver03 napisał(a):

|
A akcja z rami pokazuje dobrą wolę? Tylko pytam, bez napinki.
|
Tak, bo dżentelmeni dotrzymują umów.
A ci co nie dotrzymują muszą czuć, że nie rozmawiają z bandą szczeniaków, tylko z poważnymi ludźmi, których wolą jest, aby ciągnąć klub marketingowo do góry.
Niestety, próba szantażu w postaci przerzucenia odpowiedzialności na SKWK jest zwykłym chujstwem.
Logika w tym jest taka:
Damy wam rozwijać klub marketingowo, jak odpowiedzialność za błędy w ustawie o imprezach masowych weźmiecie na siebie...
Dialog iście na równych zasadach nie żałując szacunku dla drugiej strony

Alegoria jaka przychodzi mi do głowy w tej chwili jest taka (Myślę, że WISLAZWE się nie obrazi

): "my wam damy złotówkę, jak zrobicie nam laskę"
Tyle w tej sprawie.
Mario Nh napisał(a):

|
Wojna bracia! Przygotujcie się na długą wojnę.
|
Oby nie!