Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2547
Stary 08.03.2014, 23:27
silver03 napisał(a):Wyświetl post
A akcja z rami pokazuje dobrą wolę? Tylko pytam, bez napinki.
Tak, bo dżentelmeni dotrzymują umów.
A ci co nie dotrzymują muszą czuć, że nie rozmawiają z bandą szczeniaków, tylko z poważnymi ludźmi, których wolą jest, aby ciągnąć klub marketingowo do góry.

Niestety, próba szantażu w postaci przerzucenia odpowiedzialności na SKWK jest zwykłym chujstwem.

Logika w tym jest taka:
Damy wam rozwijać klub marketingowo, jak odpowiedzialność za błędy w ustawie o imprezach masowych weźmiecie na siebie...
Dialog iście na równych zasadach nie żałując szacunku dla drugiej strony
Alegoria jaka przychodzi mi do głowy w tej chwili jest taka (Myślę, że WISLAZWE się nie obrazi ): "my wam damy złotówkę, jak zrobicie nam laskę"

Tyle w tej sprawie.

Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Wojna bracia! Przygotujcie się na długą wojnę.
Oby nie!
Ostatnio edytowane przez palikot : 08.03.2014 o godz. 23:42.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując