A gdyby tej akcji nie było to co ? Myślisz, że Bednarz usiadłby do rozmów ?
Zapewniam Cię, że sytuacja pozostałaby taka jaka jest teraz.
Akcja na plus, ponieważ zobaczył, że grupy kibicowskie na Wiśle się liczą, są częścią tego klubu i nie pogodzą się z taką sytuacją jaka ma miejsce.
Chociaż po jego wypowiedziach widać, że to on chce tej wojny i do niej dąży ...