Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2546
Stary 08.03.2014, 23:23
A gdyby tej akcji nie było to co ? Myślisz, że Bednarz usiadłby do rozmów ?

Zapewniam Cię, że sytuacja pozostałaby taka jaka jest teraz.

Akcja na plus, ponieważ zobaczył, że grupy kibicowskie na Wiśle się liczą, są częścią tego klubu i nie pogodzą się z taką sytuacją jaka ma miejsce.

Chociaż po jego wypowiedziach widać, że to on chce tej wojny i do niej dąży ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 08.03.2014 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując