Mario Nh napisał(a):

Musi być źle żeby było dobrze. Pamiętajcie.
Kiedys mecze z Ruchem to była kibicowska sol. Jak było dziś każdy widział. Podobało się? Jeśli tak to chyba nie mamy o czym rozmawiać...
|
To, że mecz z Ruchem wyglądał na trybunach jak wyglądał to skutek rzucania rac na boisko. Tyle.