Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 08.03.2014, 23:19
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Musi być źle żeby było dobrze. Pamiętajcie.

Kiedys mecze z Ruchem to była kibicowska sol. Jak było dziś każdy widział. Podobało się? Jeśli tak to chyba nie mamy o czym rozmawiać...
To, że mecz z Ruchem wyglądał na trybunach jak wyglądał to skutek rzucania rac na boisko. Tyle.
Odpowiedz cytując