palikot napisał(a):

Bednarz to dla mnie debil po tej dzisiejszej konferencji...
To całe wyolbrzymianie, podburzanie iście pokazuje jego dobrą wolę
.... z nim. Mam nadzieję, że na najbliższym wolnym meczu damy temu wyraz!
|
A akcja z racami pokazuje dobrą wolę? Tylko pytam, bez napinki.