Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2545
Stary 08.03.2014, 23:10
palikot napisał(a):Wyświetl post
Bednarz to dla mnie debil po tej dzisiejszej konferencji...
To całe wyolbrzymianie, podburzanie iście pokazuje jego dobrą wolę
.... z nim. Mam nadzieję, że na najbliższym wolnym meczu damy temu wyraz!
A akcja z racami pokazuje dobrą wolę? Tylko pytam, bez napinki.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 09.03.2014 o godz. 00:10.
Odpowiedz cytując