|
Bednarz to dla mnie po prostu debil po tej dzisiejszej konferencji...
Zaczynając od szantażu o branie odpowiedzialności przez SKWK, po gadkę o tym, że pójdzie do wojewody, zamknąć stadion.
A to całe wyolbrzymianie zjawiska spadających rac 20cm/s i to podburzanie, iście pokazuje jego dobrą wolę
.... z nim. Mam nadzieję, że na najbliższym wolnym meczu damy temu wyraz!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|