Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2544
Stary 08.03.2014, 23:07
Bednarz to dla mnie po prostu debil po tej dzisiejszej konferencji...
Zaczynając od szantażu o branie odpowiedzialności przez SKWK, po gadkę o tym, że pójdzie do wojewody, zamknąć stadion.
A to całe wyolbrzymianie zjawiska spadających rac 20cm/s i to podburzanie, iście pokazuje jego dobrą wolę
.... z nim. Mam nadzieję, że na najbliższym wolnym meczu damy temu wyraz!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując