Dzimi napisał(a):

Po kilku meczach czas chyba na ocenę zimowych, z tego co wiadomo bardzo ciężkich przygotowań Smudy. Będzie to ocena na podstawie formy fizyczno-motorycznej piłkarzy.
W stosunku do wcześniejszej rundy postęp zanotowali:
- Piotr Brożek. Bezbarwny jesienią teraz ma siłę cały mecz biegać od jednego do drugiego końca boiska. Bardziej zwrotny, dynamiczny i szybki niż jesienią.
- Ostoja Stjepanović. Tak jak wyżej - bardziej zwrotny, dynamiczny i szybki niż jesienią. Jesienią był pod tymi względami dość słaby.
Regres zanotowali:
- Paweł Brożek. Cień Brożka z poprzedniej rundy. Nie biega tak szybo i tak wiele, wolny, ociężały.
- Donald Guerrier. Również nie ta dynamika, świeżość, zwrotność i szybkość co jesienią.
- Łukasz Garguła. Nie tak wyraźny jak wyżej, ale również zanotował spadek formy fizycznej
Raczej bez zmian:
- Głowacki, Bunoza, Chrapek, Burliga, Sarki.
Wnioski - od następnej rundy zamiast narzucać wszystkim takie same obciążenia należałoby raczej bardziej indywidualizować przygotowania dobierając odpowiednie obciążenia dla konkretnych piłkarzy,
|
Brozinho podobno popyla z lekką kontuzją. Co do Głuły i Donalda się nie zgodzę, pierwszy gra to samo co wcześniej, a Donald... zagubione dziecko na boisku.