Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 08.03.2014, 22:58
Musi być źle żeby było dobrze. Pamiętajcie.

Kiedys mecze z Ruchem to była kibicowska sol. Jak było dziś każdy widział. Podobało się? Jeśli tak to chyba nie mamy o czym rozmawiać...
Odpowiedz cytując