Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 08.03.2014, 22:48
MWK napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie, zwracam honor. Ale obiektywnie popatrz na swój post
Wiem, widzę...w emocjach napisalem słowo Qrwa wielkimi literami...nie ważne. Na 1906% pierwszy raz na moim stadionie czułem strach o swojego chłopaka. Te race nie leciały jak "spadający" liść. To były "pociski"- raz niespodziewane, dwa lecące na tyle szybko, ze ciężko bylo reagować. Kończę temat, bo nie chcę jątrzyć, ale wqrwiony jestem na maksa- miało byc świeto dla dzieciaka jest qrwa trauma. Dobranoc
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując