Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 08.03.2014, 22:39
MWK napisał(a):Wyświetl post
Z jednej strony piszesz, że więcej nie zabierzesz syna, a z drugiej Twój styl wypowiedzi sugeruje, że jesteś n.aje.ban.y. Także lepiej dla Ciebie i Twojego syna.
Jezeli sugerujesz,ze "wykropkowanie" słów powszechnie uwazanych za wulgarne są potwierdzeniem, ze jestem na.je.ba.ny- to Ci napiszę tak Sherlocku......dopóki Twoje dziecko nie bedzie zagrozone- nie zrozumiesz. Bez odbioru.
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując