|
Bez przesady nie było tak tragicznie jak z Lechią, chłopaki parę razy poklepali niestety zawodziły ostatnie podania - jak nie za wysoko to za mocno. Ruch zdominował nas w środkowej fazie meczu w ogólnym rozrachunku był lepszy i zasłużenie wygrał. Widać było ile znaczy dla drużyny Głowacki, bez niego Kuświk ustawiał naszych środkowych jak chciał, Donald ponownie kompletnie nie widoczny i nie zgodzę się z tym, ze brakuje mu dynamiki/szybkości - on jest po prostu kompletnie zagubiony w meczu, często znajduje się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. Sarki wygląda coraz lepiej, powinien wyjść w pierwszej 11 na Legię. Co do formy Brożka, czy ktoś oglądał studio przed meczowe? Albo mi się zdawało, albo ktoś wspomniał, że Paweł ma problem z mięśniem... jeśli to prawda to częściowo tłumaczy to jego dyspozycje.
Co do dzisiejszych rac na stadionie... głupota, z całym szacunkiem, ale chcecie być traktowani poważnie w różnych negocjacjach z klubem, a sami pokazujecie jak niepoważni momentami jesteście.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 08.03.2014 o godz. 22:38.
|