Wyświetl pojedynczy post
jarecki
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: czyzyny-to nie nh

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 08.03.2014, 22:13
Grantar napisał(a):Wyświetl post
?
Nalepa słabo ?

jako jeden z nielicznych na forum typowałem zwycięstwo Ruchu ...
bo bałem się o obronę ... bez Głowy
ale to nie Nalepa nawalił
w pojedynkach szybkosciowych wypadal marnie naprawde bylo widac ze wolno biega no i te czeste wykopy do nikogo tak sie juz nie gra w pilke ! to reprezentant Polski ma by nastepca Glowackiego albo Bunozy musi grac w pilke a nie kopac sie po czolach ...
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
Odpowiedz cytując