w pojedynkach szybkosciowych wypadal marnie naprawde bylo widac ze wolno biega no i te czeste wykopy do nikogo tak sie juz nie gra w pilke ! to reprezentant Polski ma by nastepca Glowackiego albo Bunozy musi grac w pilke a nie kopac sie po czolach ...