Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
1346
08.03.2014, 21:57
To dzisiaj chyba najbardziej niepoprawni optymiści mogą zapomnieć o tytule. A co do innych drużyn.. Jakby parchy jutro przegrały, to będą mocno pod ścianą. Do 8 miejsca będzie im brakowało 5 ptk, przy gorszym bilansie z Zawiszą.
4karol4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 4karol4
Znajdź inne posty napisane przez 4karol4