Temat
:
[25 kolejka] WISŁA Kraków - Ruch Chorzów, 8 marca, sobota 18:30
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
81
08.03.2014, 21:53
hubert.fan
napisał(a):
Oglądałeś filmik jak długo to leciało ->
https://www.youtube.com/watch?v=v3PFxdQOnv4
Każdy na stadionie miał wystarczająco dużo czasu żeby przygotować się na desant powietrzny
Chyba nie byłeś na stadionie i nie widziałeś co się działo.
Część rac nie spadła na spadochronach tylko lotem pocisku wpadała w trybuny.
Było naprawdę o krok od tragedii.
Elefant
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Elefant