Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 08.03.2014, 21:53
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Oglądałeś filmik jak długo to leciało -> https://www.youtube.com/watch?v=v3PFxdQOnv4

Każdy na stadionie miał wystarczająco dużo czasu żeby przygotować się na desant powietrzny
Chyba nie byłeś na stadionie i nie widziałeś co się działo.
Część rac nie spadła na spadochronach tylko lotem pocisku wpadała w trybuny.
Było naprawdę o krok od tragedii.
Odpowiedz cytując