Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 08.03.2014, 21:14
Nie zgodzę się. Ruch miał dzisiaj dzień kobiet. Wygrali zajebistym fartem, tyle pecha ile mieliśmy w drugiej połowie nie było przez cały sezon. Piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki Ruchu. Niebiescy w razie czego bronili się kurczowo całą drużyną i wyprowadzali szybkie kontry. Bali się grac otwarta piłkę. Zagrali jak drużyna z dołu tabeli. Na pewno nie zasłużyli na zwycięstwo. Owszem Wisła w pierwszej połowie słabo, ale w drugiej brawa za ambicję. Naprawdę walczyli, brakło skuteczności i odrobiny szczęścia. Przegraliśmy z gorsza drużyna od nas i to boli najbardziej, bo wygrywaliśmy u siebie z Legia Lechem czy Pogonią. Żal ....a, żal ....a straconych 3 ptk ! Za tydzień przegramy w stolicy i spadamy z podium. Pora wytrzeźwieć i zejść na ziemię. Po tym meczu już chyba nikt nie będzie mówił, że walczymy o tytuł.

PS KL i Wojewoda zamkną ulice Reymonta, Reymana, Miechowską i profilaktycznie Czarnowiejską.
Odpowiedz cytując