shaggy napisał(a):

|
No tak szukajmy szkodników klubu w osobie np Bednarza.
|
Czytałeś ?
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/537...-oszustow.html
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...andlowani.html
Jeżeli nie, to najpierw polecam przeczytać a potem się wypowiadać ...