Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 08.03.2014, 20:52
Tragedyja!
Trzeba się zrzucić i dać na msze aby Pawłowi wróciła skuteczność
Donalda trzeba odłączyć od FB.

Nie wiem, może i faktycznie to efekt "wiosny Smudy". Szkoda bilansu na własnym stadionie.Poza sporym fragmentem derbów, nie zagraliśmy od startu rozgrywek dobrego meczu.
Za tydzień kolejny ciężki mecz i znowu trzeba będzie zestawiać wykartkowaną obronę i zapewne znowu w pałę.

Musimy się teraz nastawić na gorsze chwilę Wisły....
What's new?

Odpowiedz cytując