|
Tragedyja!
Trzeba się zrzucić i dać na msze aby Pawłowi wróciła skuteczność
Donalda trzeba odłączyć od FB.
Nie wiem, może i faktycznie to efekt "wiosny Smudy". Szkoda bilansu na własnym stadionie.Poza sporym fragmentem derbów, nie zagraliśmy od startu rozgrywek dobrego meczu.
Za tydzień kolejny ciężki mecz i znowu trzeba będzie zestawiać wykartkowaną obronę i zapewne znowu w pałę.
Musimy się teraz nastawić na gorsze chwilę Wisły....
|