Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 08.03.2014, 20:47
Ciekawe co zrobi komisja ligi, zamkną wszystkie trybuny bo zza wszystkich wleciały race? Oczywiście nie popieram tego typu działań jednak pokazało to obsurd w przepisach, nikogo ukarać nie można bo race wrzuciły osoby nie mające biletów na mecz.
Odpowiedz cytując