|
Donald jest najberdziej przewidywalnym pilkarzem w naszym skladzie... powinien usiasc na lawie bo to jezdziec bez glowy. Nalepka elegancko moim zdaniem.Bylo pare wielbladow ale ogolnie dal rade.Pawel tez na lawe a Gule na szpice a za Gule Szewczyk.Powinni zagrac ofensywnie od samego poczatku.. Kolejny mecz bez bramy.
|