|
Po dzisiejszym meczu widać jak na dłoni, co oznacza dla nas Głowacki. Ilekroć Nalepa wyprowadzał piłkę, to mroziło mi krew w żyłach. Niestety pomimo nienajgorszej ogólnie gry Nalepy (zwłaszcza po takiej przerwie), to piłkarz z taką szybkością nie ma prawa grać w Ekstraklasie. Przecież ten chłopak biega wolniej od leciwego "Głowy"!!
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|