sum91 wislakrakow.com napisał(a):
|
Wisła dostała w środę „prezent” od Komisji Ligi (właściwie to od kibiców Legii – dziękujemy!), w postaci walkowera na niekorzyść Legii Warszawa.
|
pokarało Wisłę za butność jej kibiców i brak solidarności z ruchem kibicowskim.
Wisła - Ruch 0:1
p.s. należała się wygrana Ruchowi. Wisła grała piach.