Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 08.03.2014, 20:30
sum91 wislakrakow.com napisał(a):
Wisła dostała w środę „prezent” od Komisji Ligi (właściwie to od kibiców Legii – dziękujemy!), w postaci walkowera na niekorzyść Legii Warszawa.
pokarało Wisłę za butność jej kibiców i brak solidarności z ruchem kibicowskim.

Wisła - Ruch 0:1

p.s. należała się wygrana Ruchowi. Wisła grała piach.
Odpowiedz cytując