Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8721
Stary 08.03.2014, 16:56
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Przecież mamy otwarte granice, a Premier League jest najlepszą(dla wielu, a na pewno najbogatszą) ligą na świecie. Chyba mi nie powiesz, że ludzie - fachowcy światowej klasy sabotują swoje drużyny sprowadzając słabych Szkotów , kiedy mają tak szeroki wybór? Już nie wspominam o tym, że tych "amatorów" ze Szkocji można zostawić w ich własnym sosie(czyli w lidze szkockiej). Ale okej, są słabi...to teraz mi wymień naszych piłkarzy z Serie A, Primera Division, Lique 1, Bundesligi i własnie Premier League regularnie grających. Hmm, a czy przypadkiem na Wyspy nie byli i nie są sprowadzani polscy piłkarze? Przypomnij mi ich bilanse...zwłaszcza tych naszych asiorów z Championship .
Jakoś mimo otwartych granic we Włoszech grają głownie Włosi, w Hiszpanii Hiszpanie itd., a genialni Szkoci i Irole nie podbijają Bundesligi czy Primera Division. Wyliczać sobie możemy do bólu, ale ja zawsze i tak będę na straconej pozycji bo tutaj jest Premiership na topie, jakaś tam Bundesliga czy finał LM nie ma przełożenia.
Odpowiedz cytując