Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 08.03.2014, 16:54
Ciężko wytypować wynik tego meczu. Może padnie remis.
Punkty potrzebne ale ja po beznadziejnym meczu na beznadziejnej murawie chce zobaczyć Wisłę która stwarza wreszcie jakieś 3-4 akcje po wymienieniu kilku podań. Ten poziom jest bardzo niski...
Odpowiedz cytując