Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 08.03.2014, 16:37
zobaczymy Nalepe w meczu to dopiero pozniej bedziemy pisac gdzie jego miejsce, chcemy młodych w skłądzie i jak dostaje jeden szanse to juz płacz ze sobie nie poradzi, kadra jaka jest kazdy wie i narazie mamy wyniki ponad stan, mnie osobiscie bardziej martwi brak bocznych pomocników bo tu jest spory problem
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując