|
zobaczymy Nalepe w meczu to dopiero pozniej bedziemy pisac gdzie jego miejsce, chcemy młodych w skłądzie i jak dostaje jeden szanse to juz płacz ze sobie nie poradzi, kadra jaka jest kazdy wie i narazie mamy wyniki ponad stan, mnie osobiscie bardziej martwi brak bocznych pomocników bo tu jest spory problem
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|