|
Przynajmniej wiadomo już, że po Nawałce przyjdzie ktoś w stylu Beenhakkera - zagraniczny trener z ustaloną marką. Innej możliwości nie ma, kilku najlepszych polskich trenerów regularnie dostaje w czapę od kogo się tylko da. Może za wcześnie na takie deklaracje, ale wydaje mi się, że w kadrze źle się dzieje i potrzeba kogoś z zewnątrz.
|