Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1344
Stary 08.03.2014, 15:21
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
W ogóle to się tylko tak droczę, a tak naprawdę jestem kryptolegionistą (wg niektórych)
Pewnie, że jesteś. Prawdziwy Wiślak - jak Drozd - napisał, wszak że nigdy Legia nie była dobra. Wyłamujesz się.

A poważnie to nie ma klubu, który częściej byłby mistrzem niż wystąpił w lidze bez mistrzostwa. Pogadamy za 4-5 lat, mimo wszystko czuję, że nastąpią pewne zmiany
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując