martin_6 napisał(a):

W ogóle to się tylko tak droczę, a tak naprawdę jestem kryptolegionistą (wg niektórych)
|
Pewnie, że jesteś. Prawdziwy Wiślak - jak Drozd - napisał, wszak że nigdy Legia nie była dobra. Wyłamujesz się.
A poważnie to nie ma klubu, który częściej byłby mistrzem niż wystąpił w lidze bez mistrzostwa. Pogadamy za 4-5 lat, mimo wszystko czuję, że nastąpią pewne zmiany
