Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2542
Stary 08.03.2014, 14:46
Tak jak powiedziałem - zbierajmy się lepiej jedni na stadion drudzy przed telewizor. Z korzyścią dla samych siebie, klubu i przede wszystkim tej dyskusji.
Odpowiedz cytując