|
Byłoby lepiej jakby Smuda przesunął Dudkę na środek obrony. To dla Darka pozycja doskonale znana (w przeciwieństwie do prawej obrony). Na prawej stronie poradziłby sobie Stjepanović, który jest bardziej ruchliwy.
Nalepa na ławie - to na razie najlepsze miejsce dla niego.
|