Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2540
Stary 08.03.2014, 11:15
Ochłońcie trochę, bo nikomu żaden konflikt nie jest potrzebny. Wisła na pewno na tym nie zyska. Rozumiem rację SKWK , mogą czuć się wnerwieni, bo klub coś obiecał, a później z tego się nie wywiązał.Tylko niepotrzebnie w tym oświadczeniu czepiacie się Smudy, który akurat dobrze wykonuje swoją pracę. Jest najemnikiem i kiedyś odejdzie, ale dopóki robi co trzeba to nie siejcie niepotrzebnie fermentu. A wspominanie (jak widać nieodżałowanego) Małeckiego było po sportu śmieszne. Mam do Was szacunek, bo wykonujecie kawał dobrej roboty. Ale co by się nie działo, nie można robić niczego co może zepsuć atmosferę wokół drużyny. Zwłaszcza kiedy idzie nam tak dobrze jak w tym sezonie.
Odpowiedz cytując