Blaszczu16 napisał(a):

Dodajmy, że już w przyszłym tygodniu do treningów z zespołem wrócić może przechodzący rehabilitację po zabiegu Rafał Boguski.
info z wislaportal
|
Mam nadzieję, że szybko wróci. Myślę, że jakby teraz był zdrowy, to grałby w pierwszym składzie zamiast Sarkiego.