jerry.lii.lewis napisał(a):

To dość proste i oczywiste - część działań SKWK jest słusznych i pozytywnych, część idiotycznych i szkodzących klubowi (niektóre oprawy, pirotechnika itp).
Kłopot polega na tym, że Stowarzyszenie Miłośników nie może sobie pozwolić na działania na szkodę klubu, a pozwala sobie - ot cała tajemnica.
|
Wez chlopie ogarnij siebie i nie wycieraj mordki naszym klubem. Jeśli ty czegoś nie pojmujesz nie oznacza, że to jest idiotyczne, wręcz przeciwnie, świadczy to o twojej nieznajomości tematu. Środowisko, otoczka i fakty dotyczące naszego klubu są ci po prostu obce.
Szkodzeniu klubowi ...to wpadłeś na to sam? czy może wiesz coś wiesz o czym my nie wiemy? Podziel się informacją, nie bądz huj.
Lukasz napisał(a):

Mijasz się z meritum tej dyskusji.
Z tego co zauważyłem nikt nie podważa sensowności budowy muzeum czy pomnika, nawet za składki od biletu.
To jest poza tematem dyskusji, a mimo to jest to u Ciebie argument 'za'. Równie dobrze mógłbyś swój wywód oprzeć na jakimkolwiek innym zdaniu z którym się zgadza 90% użytkowników forum.
Prostując - dyskutujemy o tym że klub zmienił zdanie i stwierdził ze współpracy z SKWK na tym polu nie będzie. Nie oznacza to że nie będzie pomnika, nie oznacza to że nie będzie muzeum.
Nadal uważasz że jest to marna kwota?
Czy tylko innych do tego przekonujesz a sam dobrze wiesz że pieniądze o których dyskutujemy, jak na realia stowarzyszenia, są ogromne i jest o co 'się bić'?
|
Jeśli SKWK nie będzie dysponować środkami to niestety ale pomnika ani muzeum nie będzie, klub(S.A) ci tego nie zafunduje. To są priorytety na liście stowarzyszenia jednak jest mnóstwo bieżących wydatków, nie mniej ważnych dla klubu i jego kibiców dlatego będzie cięzko to uciułać, zdecydowanie realizacja odłoży się w najlepszym wypadku w czasie.
Ja dalej nie rozumiem po co ta cała dyskusja o pieniądzach? Jeśli dlatego że według np. Ciebie są one ogromne to sorki ale to chyba wypadało by się cieszyć, gdyz głównie my kibice z tego skorzystamy.
Chyba że myślicie o tym,że pieniążki SKWK zostaną przepuszczona na .....i, a wam nawet cyca pomacać się nie uda..to rzeczywiście jest argument. Można z tą złotówką uderzyć na planty lub pigalak i też jak dopisze szczęście poszaleć z jakąś damą.