d napisał(a):

Jak ze sporą częścią Twojej wypowiedzi mogę się zgodzić, to tu raczej kulą w płot - kogo Irlandia i Szkocja maja w ofensywie kto wyglada imponująco przy naszym stanie posiadania? Kim oni mają straszyć?
"Świetnym" (wg. TVP) Scottem Brownem, podporą przepotężnego Celtiku Glasgow? Wydalonymi przez poważną piłkę Adamem czy, niestety, Darrenem Fletcherem, któremu karierę zniszyły problemy ze zdrowiem?
Wesem Hoolahanem, ktory całe życie spędził w angielskiej drugiej lidze? Aidnem McGeady'm? Long-Coxem? Błagam.
Przy tych gościach nawet Grosicki, Obraniak, Polański czy Rybus wyglądają na poważnych graczy. Nie mówiąc o ekipie z BVB.
|
Na szybko Ci odpiszę. Piłkarze ofensywni powołani na mecz z Polską:
1. Steven Fletcher - facet o uznanej marce, regularne występy w Premier League, kilkanaście goli w zeszłym sezonie.
2. Ross McCormack - Championship, 23 gole w tym sezonie.
3. Steven Naismith - Premier League, Everton.
4. Charlie Adam - środkowy pomocnik, 7 goli w Premier League.
Nie wspominam o Brownie, Anyi, Forrescie i innych grających w Szkocji, Premier League lub Championship. Teraz podaj nazwiska naszych piłkarzy z Premier League wystepujących regularnie. Aaa, przepraszam, takowych nie mamy

.
Teraz nasza ofensywa:
1. Marcin Robak - drewniak z amatorskiej ligi polskiej.
2. Paweł Brożek - chłopak, który nie sprawdził sie w przeciętnych lub słabych(Segunda Division) ligach. Na dzisiaj tylko gwiazda amatorskiej ligi.
3. Arkadiusz Milik - outsider w podrzędnym klubie Bundesligi(kto ogląda ten wie, o czym mówie).
4. Waldemar Sobota - słabe granie w przeciętnej lidze europejskiej.
5. Mateusz Klich - amatorski klub w przecietnej lidze.
6. Masłowski - z amatorskiej ligi.
7. Peszko - rezerwowy z II Bundesligi.
8. Rybus - facet w ostatnich miesiacach wiecej sie leczy, niz gra. Przecietny klub w przecietnej lidze(w Europie pewnie nikt nie slyszal o Tereku).
9. Obraniak - jedyny gość, który coś pokazuje, za to w kadrze wręcz irytujący
Rzeczywiście, Szkoci mają sie czego obawiać

.