|
Może i układ. Jak jest właścicielem i kasa Legii, to jego kasa, nagle zmienił podejście, pokajał się. Zakazy, zmiany regulaminu, itd. Zresztą w wywiadzie powiedział że kar jako takich się nie boi z wyjątkiem zamknięcia stadionu, a to akurat mu się upiekło. No na jeden mecz, ale to pikuś przy tym co mógł dostać. Przy waszych dochodach z dnia meczu 100.000zł to drobne. A na Lecha ludzi przyjdzie.
Mi sie jednak wydaje że Putin pomógł. Naród tym żyje, inne tematy nie istnieją, Rudy z Radziem plusują, kiboli można nie ruszać w mediach.
|