Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8714
Stary 07.03.2014, 23:45
Takie drużyny jak Szkocja może nie mają wielkich gwiazd, ale za to zespół piłkarzy na podobnym poziomie.

To już w samo w sobie pomaga w budowaniu drużyny i atmosfery wokół niej. Pomaga również w stworzeniu hierarchii.

A u nas już na tym etapie jest z tym problem.

Poza tym ci "przeciętni" piłkarze to przeważnie profesjonaliści również trenujący w profesjonalnych klubach i bardzo dobrze zarządzanych, prowadzonych przez bardzo dobrych szkoleniowców. (Stoke City czy Celtic).

Nawet jeśli nigdy nie byli gwiazdami w swoich klubach to często posiadają dużo większe doświadczenie od naszych piłkarzy, zdobyte w nie rzadko europejskich pucharach.

Tak więc dla jednego będzie to słabszy rywal bo któryś tam z kolei piłkarz Manchesteru, była gwiazda Celticu której kariera zatrzymała się w Rosji, rzeznik bez techniki że Stoke albo też... najzwyklej w świecie lepszy ZESPÓŁ.

Szkocja miała swój plan, dążyła do jego zrealizowania, udało się skutecznie wykorzystać sytuację i wygrała z słabo dyaponowanym tego dnia rywalem.
Odpowiedz cytując