arti napisał(a):

|
Musimy mieć 4-5 ofensywnych grajków grających w 11 w co najmniej średnich klubach europejskich, inaczej mamy przejebane.
|
Jak ze sporą częścią Twojej wypowiedzi mogę się zgodzić, to tu raczej kulą w płot - kogo Irlandia i Szkocja maja w ofensywie kto wyglada imponująco przy naszym stanie posiadania? Kim oni mają straszyć?
"Świetnym" (wg. TVP) Scottem Brownem, podporą przepotężnego Celtiku Glasgow? Wydalonymi przez poważną piłkę Adamem czy, niestety, Darrenem Fletcherem, któremu karierę zniszyły problemy ze zdrowiem?
Wesem Hoolahanem, ktory całe życie spędził w angielskiej drugiej lidze? Aidnem McGeady'm? Long-Coxem? Błagam.
Przy tych gościach nawet Grosicki, Obraniak, Polański czy Rybus wyglądają na poważnych graczy. Nie mówiąc o ekipie z BVB.