Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8713
Stary 07.03.2014, 22:39
arti napisał(a):Wyświetl post
Musimy mieć 4-5 ofensywnych grajków grających w 11 w co najmniej średnich klubach europejskich, inaczej mamy przejebane.
Jak ze sporą częścią Twojej wypowiedzi mogę się zgodzić, to tu raczej kulą w płot - kogo Irlandia i Szkocja maja w ofensywie kto wyglada imponująco przy naszym stanie posiadania? Kim oni mają straszyć?

"Świetnym" (wg. TVP) Scottem Brownem, podporą przepotężnego Celtiku Glasgow? Wydalonymi przez poważną piłkę Adamem czy, niestety, Darrenem Fletcherem, któremu karierę zniszyły problemy ze zdrowiem?

Wesem Hoolahanem, ktory całe życie spędził w angielskiej drugiej lidze? Aidnem McGeady'm? Long-Coxem? Błagam.

Przy tych gościach nawet Grosicki, Obraniak, Polański czy Rybus wyglądają na poważnych graczy. Nie mówiąc o ekipie z BVB.
Ostatnio edytowane przez d : 07.03.2014 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując