Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1333
Stary 07.03.2014, 20:14
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Czemu niby Putinowi mamy dziękować?
Dzięki niemu z tematu przykrywkowego numer jeden staliście się dla PO kompletną stratą czasu. Mijał termin dany Arłukowiczowi na znalezienie rozwiązania kwestii miesięcznych kolejek w służbie zdrowia, więc raczej wojewoda ostro by wam dojechał. A tak, zamiast walki z kibolami jest walka z rosyjskim imperializmem (Putin pewnie nie spał całą noc po ostatnich wypowiedziach Tuska).

Media i politycy mają was obecnie w dupie, z dużej chmury mały deszcz.
Do czego zmierzam - mieliście więcej szczęścia niż rozumu. Nie widzę podstaw do pajacowania.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.03.2014 o godz. 20:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując