emj10 napisał(a):

|
Czemu niby Putinowi mamy dziękować?
|
Dzięki niemu z tematu przykrywkowego numer jeden staliście się dla PO kompletną stratą czasu. Mijał termin dany Arłukowiczowi na znalezienie rozwiązania kwestii miesięcznych kolejek w służbie zdrowia, więc raczej wojewoda ostro by wam dojechał. A tak, zamiast walki z kibolami jest walka z rosyjskim imperializmem (Putin pewnie nie spał całą noc po ostatnich wypowiedziach Tuska).
Media i politycy mają was obecnie w dupie, z dużej chmury mały deszcz.
Do czego zmierzam - mieliście więcej szczęścia niż rozumu. Nie widzę podstaw do pajacowania.