Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8712
Stary 07.03.2014, 20:00
Portugalia-Polska 2-2
Polska: Artur Boruc; Marcin Wasilewski, Mariusz Jop, Michał Żewłakow, Grzegorz Bronowicki (55 - Paweł Golański); Jakub Błaszczykowski, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek, Mariusz Lewandowski, Euzebiusz Smolarek (74 - Wojciech Łobodziński); Maciej Żurawski (56 - Radosław Matusiak).

Niezbyt się z Wami zgadzam.
Można się dziś śmiać z Matusiaka czy Bronowickiego czy Smolara czy Jopa (który zawsze był spiętym fizolem i zawsze będzie mi się kojarzył z niezapomnianą tragedią na suchych stawach), ale włąśnie wtedy oni i paru innych mieli swoje 5 minut, drużyna była dobrze zestawiona, był selekcjoner, który nad tym jeszcze panował.
A dziś - gdzie macie ten materiał w ofensywie? Lewy, Błaszczu (obecnie kontuzja) i reszta ofensywnych gości, która nigdy nie zagrała dwóch meczów z kolei o coś na dobrym poziomie.
Peszko, Sobota czy inny Grosicki prochu już nie wymyślą - tj. poziom, którym można postraszyć max Mołdawię i to wyłącznie u siebie. Młodzi - Zieliński, Milik, Pawłowski, Wolski itp. głównie wycierają ławki, a czas leci. Sobiech - połamany. Kim tu straszyć?
Grupa jest taka, że możemy skończyć na pozycji 2, a na dziś równie dobrze na 4, a jak Gruzja zaskoczy to nawet na 5. Musimy mieć 4-5 ofensywnych grajków grających w 11 w co najmniej średnich klubach europejskich, inaczej mamy przejebane. Lewy, Kuba, Milik, Wszołek, Pawłowski, Wolski, Zieliński - 5 z tych 7 niech gra i wtedy walczymy ze sporymi szansami o 2 miejsce. Inaczej będzie bardzo ciężko.
W obronie wielka szkoda, że póki co zaginął Salamon.
Ostatnio edytowane przez arti : 08.03.2014 o godz. 16:26.
Odpowiedz cytując