element napisał(a):

Zawsze mnie zastanawiało czemu niektórzy rzucający jadem w stronę SKWK mają o nich takie wyobrażenie jakby działali na szkodę Wisły.. że, są ukrytymi kibicami Cracovii, którzy chcą zniszczyć Wisłę.
Nigdy nie mogę tego zrozumieć.
|
To dość proste i oczywiste - część działań SKWK jest słusznych i pozytywnych, część idiotycznych i szkodzących klubowi (niektóre oprawy, pirotechnika itp).
Kłopot polega na tym, że Stowarzyszenie Miłośników nie może sobie pozwolić na działania na szkodę klubu, a pozwala sobie - ot cała tajemnica.