Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2531
Stary 07.03.2014, 19:53
element napisał(a):Wyświetl post
Zawsze mnie zastanawiało czemu niektórzy rzucający jadem w stronę SKWK mają o nich takie wyobrażenie jakby działali na szkodę Wisły.. że, są ukrytymi kibicami Cracovii, którzy chcą zniszczyć Wisłę.
Nigdy nie mogę tego zrozumieć.
To dość proste i oczywiste - część działań SKWK jest słusznych i pozytywnych, część idiotycznych i szkodzących klubowi (niektóre oprawy, pirotechnika itp).
Kłopot polega na tym, że Stowarzyszenie Miłośników nie może sobie pozwolić na działania na szkodę klubu, a pozwala sobie - ot cała tajemnica.
Odpowiedz cytując