Jaroo1 napisał(a):

Chcieliście wielkich rewolucji i Ukrainy w UE to macie 100 ofiar i syf większy na Ukrainie teraz i pewnie w przyszłości niż za Janukowycza.
Ukrainy już nie ma bo ktoś powiedział euroentuzjastom, że moga sobie przejąć władzę na Ukrainie, siła obalić rząd. Sfinansował to, pomógł. A to doprowadziło do ofiar, do tego co jest teraz i dało Putinowi dobrą okazję do zawładnięcia Krymem. I tak się kończy ta bajka gdzie niby wszyscy chcą dla Ukrainy dobrze a wychodzi źle i samych problemów im wielcy doradcy i pomocnicy narobili a teraz sobie zahandlują Krymem, może wschodnią częścią i mają w dupie jakieś traktaty, ludzi i ich życie i przyszłość.
Czy to jest aż tak trudno zrozumieć?
|
Póki co to jest chyba najlepsze podsumowanie sytuacji. 242 lata, 75 lat, nic się nie zmienia
